93. Krajina zaslíbená
Autor: Antonín Vojtek
(1934 Horní Bojanovice)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 32/150, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč