9. Fr. Hubatka- Rozhovor
signováno uprostřed dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 80 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč