Dívka v zahradě

Autor: Lajos Barkasz
(1884 Hódmezővásárhely, Maďarsko - 1960 Budapešť, Maďarsko)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v pošk. blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 56 cm, výška: 69 cm, rámování: 86 x 73 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 900 Kč