108. Lazebník Sevillský - Návrh scény

Autor: Miroslav Štolfa
(1930 Brno - 2018 Soběšice, Brno)

signováno a datováno vpravo dole, jedná se o návrh vzhledu scény pro představení Lazebník Sevillský od G. Rossiniho, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975

Konec dražby: 18.09.2019 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč