175. Blondel rám
patinovaný blondel rám.
Materiál: dřevo
Šířka: 36 cm, výška: 31 cm, rámování: 48,5 x 53,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč