164. Lesní cesta
Autor: Josef Cerman
(1907 Příbram - 1976 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 65 cm, rámování: 83,5 x 68,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč