Lesní cesta

Autor: Josef Cerman
(1907 Příbram - 1976 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 65 cm, rámování: 83,5 x 68,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč