174. Ozdobný talíř
závěsný glazovaný talíř, signováno a datováno zezadu
Datace: 1965
Šířka: 42 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč