Pada - Konfrontace

signováno vpravo dole, volný list
Technika: tuš
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč