174. Talíř Japonsko
signováno zezadu
Datace: 1959
Šířka: 25 cm, výška: 24,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč