Konvolut grafik 5 kusů

Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)

signováno tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 38 cm

Konec dražby: 02.03.2020 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč