191. Konvolut kreseb 4 kusy
Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)
signováno tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 30 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč