Konvolut kreseb 4 kusy

Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)

signováno tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 30 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč