330. Zima v Kloboukách

Autor: J.F. Černil

signováno vpravo dole, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 60 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.06.2020 22:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč