72. Vysoké nebe
Autor: František Skorkovský
(1900 Humpolec)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1943
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 72 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč