72. Vysoké nebe

Autor: František Skorkovský
(1900 Humpolec)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1943
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 72 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč