125. Akt
Autor: Pravoslav Kotík
(1889 Slabce - 1970 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, papspartováno. zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 16,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 31 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč