54. Podzim v Jeseníkách

Autor: Vlastimil Žák
(1936 Zlechov)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1975
Šířka: 123 cm, výška: 60 cm, rámování: 129 x 66 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč