V přístavu

Autor: Ivo Příleský
(1928 Olomouc - 1994 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč