Postavy

Autor: Anna Podzemná Suchardová
(1909 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1970
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč