72. Moravský podvečer
Autor: Anna Podzemná Suchardová
(1909 Praha - 1996 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1983
Šířka: 84 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 89 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč