71. Moravský podvečer

Autor: Anna Podzemná Suchardová
(1909 Praha - 1996 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1983
Šířka: 84 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 89 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 20:10 SEČ

Zbývá: 13d 5h 8m 30s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč