Sergej Puškin

Autor: Dušan Přibil
(1913 Kroměříž - 1982 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp, datace: 1960
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 02.03.2020 20:12 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat