74. Sergej Puškin
Autor: Dušan Přibil
(1913 Kroměříž - 1982 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp, datace: 1960
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 02.03.2020 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat