110. Stromořadí
Autor: Josef Michl
(1899 - 1993)
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 13 cm, rámování: pošk. 20 x 24 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč