Krajina - XL Formát

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 111 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.09.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč