157. Chalupy v krajině

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole, datováno 32
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 41,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 59 x 49 cm

Konec dražby: 26.09.2017 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč