196. Život ve vsi
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 69 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč