Domažlicko

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olejová tempera
Šířka: 54 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 49 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč