4. Vysočina
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 81 x 97 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč