Vysočina

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 81 x 97 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč