Pohled do krajiny

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1945
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 96 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč