55. Pohled do krajiny
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1945
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 96 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč