Setkání

Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 69 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč