177. Oválné babovky 3ks

Rámování: výška 25 - 29 cm, šířka 15 - 19 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč