176. Tůma? - Zimní krajina
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 35,5 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 22:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč