176. Vesnická chalupa
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 67 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 79 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč