291. Sv. Václav
Autor: Karl Korschann
(1872 Brno - 943 Brno)
signováno vpravo uprostřed, závěsný reliéf
Materiál: litina
Šířka: 22,5 cm, výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 22:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč