58. Žardiniéra

Autor: Pavel Hlava
(1924 Semily - 2003 Praha)

signováno zespodu
Šířka: 15,5 cm, výška: 11 cm, hloubka: 5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč