137. Pohled do vesnice
Autor: Erich Martin Müller
(1888 Berlín - 1972)
signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko a inventární štítek Čsob, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 99 x 88 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč