Pohled do vesnice

Autor: Erich Martin Müller
(1888 Berlín - 1972)

signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko a inventární štítek Čsob, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 99 x 88 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč