177. Muž v zimě
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 9 cm, rámování: 25,5
Konec dražby: 22.06.2022 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč