177. Praha
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 59 cm, výška: 13 cm, rámování: 30 x 75 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč