272. Na vesnici
Autor: Rudolf Peithner
(1895 Praha - 1966)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 52,5 cm
Konec dražby: 05.12.2017 22:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč