177. Věž
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 7,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč