28. Mezi stromy - XL formát
Autor: Petr Alois Čihák
(1946 Praha)
Rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 105 cm, výška: 150 cm, rámování: 170 x 124 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč