Mezi stromy - XL formát

Autor: Petr Alois Čihák
(1946 Praha)

Rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 105 cm, výška: 150 cm, rámování: 170 x 124 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč