82. Jarní sad - XXL Formát
Autor: Petr Alois Čihák
(1946 Praha)
Rámováno
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 200 cm, výška: 100 cm, rámování: 115 x 215 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč