106. Hory
Autor: Robert Ford Gagen
(1847 - 1926 Kanada)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 20 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč