178. Japonský motiv
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: dřevoryt, materiál: kolorováno
Šířka: 8 cm, výška: 25 cm, rámování: 29 x 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč