179. Muž podle Rubense
olej na dřevěné desce podle Peter Paul Rubense
Technika: olej na dřevě
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 67 x 75 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 05.12.2017 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč