192. Květena
Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 58,5 x 52,5
Konec dražby: 12.12.2018 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč