75. Srnec na louce

Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 56,5 x 56,5
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 26.09.2017 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč