281. Naděje
Autor: Blanka Bohdanová
(1930 Plzeň)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1992
Šířka: 30 cm, výška: 36 cm, rámování: 44,5 x 39,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč